ادکلن مردانه ساواج دیور - ادوپرفیوم دیور مدل Sauvage

( )

کشور مبدا: فرانسه

مـاندگاری و پخش: بسیارعالی

مناسب شخصیت : لاکچری و مدرن

مناسـب امــــاکن : مهمانی،گردش ،محل کار

ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد

روشهای خرید این محصول

1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم

2.خرید از صـــــــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا

3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم

نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  • نمونه تستر کارخانه فرانسه
  • نمونه تستر بسته بندی ترکیه
  • نمونه ادوپرفیوم فرانسه
  • نمونه ادوتویلت فرانسه

490,000 تومان

ادکلن مردانه ساواج دیور

محصول ادکلن مردانه ساواج دیور محصولی بسیار خاص و بسیار پرفروش از برند دیور است که با رونمایی بسیار استثنایی توانست در همان ابتدا با موفقیتی بسیار خاص وارد بازار شود و موفقیت هایی بسیار شگرف برا ی برند محبوب و لوکس دیور خلق کند. ادکلن مردانه ساواج دیور (dior sauvage) که که در سال 2015 با حظور جانی دپ در پاریس رونمایی شد و از همان ابتدا در میان مردم ایران با عنوان عطر ساواج یا ادکلن ساواج دیور شناخته شد و فروش خوبی کسب کرد. امروزه نیز ادکلن ساواج دیور در ایران یک ادکلن تقریبا لاکچری و بسیار لوکس محصوب می گردد.

ادکلن مردانه ساواج دیور

رایحه عطر مردانه ساواج

نت اولیه و اغاز رایحه ادکلن مردانه ساواج دیور با فلفل تند و نه چندان تلخ در ترکیب با نارنج و لیموی ملایم و خنک به نظر می رسد که در استشمام اول شادابی و تازگی را در چند ثانیه به شما و اطرافیان تزریق می کند. عطر مردانه ساواج در نگاه اول رایحه ای ساده و خالص دارد که بسیار دلنشین به نظر می رسد. ولی سادگی برای چند دقیقه خوب است. پس از مدتی روایح اسخدوس و مریم و شمعدانی به رایحه عطر ادکلن ساواج دیور اظافه می شود. در نت دوم نعنای هندی به همراه فلفی سیچوان جدیت و نفوذ جالبی در رایحه ایجاد می کند. در نت سوم و نت پایانی ادکلن ساواج رایحه لابدانیوم و سدر که همراه همیشگی ادکلن های لوکس در نت سوم است ظاهر می گردد. رایحه سدر به گونه ای خاص ارامش و سکون ایجاد می کند که در نت سوم جلب توجه می کند.

تفاوت ادوپرفیوم و ادوتویلت

شاید این سوال برای شما پیش اید که چه تفاوتی میان ادوپرفیوم و ادوتویلت وجود دارد. ادوپرفیوم نسبت به ادوتویلت غلیظ تر و فشرده تر بوده و معمولا رایحه تندتر و قوی تری دارد. در نمونه هایی مانند مارلی اوجان  که تولید برند مطرح پرفیوم د مارلی فرانسه می باشد تنها نمونه ادوپرفیوم تولید می گردد و نمونه ادوتویلت وجود ندارد. اما برخی برند ها مانند dior sauvage ترجیح می دهند نمونه رقیق تری نیز از ادکلن خود تولید کنند.

امروزه که خرید ادکلن اصل یکی از دغدغه های مصرف کنندگان این کالای بهداشتی و ارایشی است و کار نچندان راحتی نیست. بسیاری از ادکلن های برند و پرفروش دارای ماشبه و نمونه تقلبی هستند که بسیاری از مردم قادر به تشخیص نیستند. یکی از بهترین روش های حل این مشکل خرید از فروشگاه های اینترنتی معتبر هستند. لوکس مارکت صدراعظم نیز که مورد اعتماد بسیاری از مصرف کنندگان کالای لوکس در ایران است و از تامین کنندگان فروشگاه اینترنتی دیجیکالا است در این مسیر یاور شما خواهد بود

تستر ادکلن مردانه ساواج دیور

شاید شما نیز تمایل به تهیه تستر ادکلن محبوب خود باشد. تستر ادکلن مردانه ساواج دیور نیز مانند بسیاری از برندهای لوکس ادکلن دارای انواع تستر می باشد که خرید تستر نیاز به کمی دقت دارد.

تستر ادکلن ساواج در ایران دارای دو نوع تستر می باشد. برخی تستر های این ادکلن توسط خود شرکت دیور در فرانسه تولید و بسته بندی میشود که با نسخه ارجینال تفاوت کیفیت و قیمت چندانی ندارد. برخی دیگر از تسترهای این ادکلن در کشور ترکیه بسته بندی و روانه بازار خاورمیانه می گردد که تا حدود شصت درصد قیمت کمتری به نمونه اول دارد. گاها مشاده می گردد که تستر ترکیه با نام تستر ارجینال حتی در معتبرترین فروشگاه های اینترنتی کشور به فروش میرسد. لوکس مارکت صدراعظم هر دو نوع تستر را با ضمانت نامه کتبی اصالت و سلامت ارایه می کند.

تستر ادکلن مردانه ساواج دیور

فراگرانس ساواج دیور

نمونه ارزانتری که در بازار ایران مشاهده می گردد فراگرانس ساواج دیور است که تا حدود 70 درصد مشابه ادکلن مردانه ساواج دیور است و ماندگاری و پخش ضعیفتری نسبت به نسخه ارجینال دارد.

نتیجه گیری : درصورتی که مایل به خرید بهترین نمونه ادکلن مردانه ساواج هستید نمونه اصلی به شما توصیه می گردد و اگر تمایل به هزینه کمتری دارید تستر ترکه توصیه می گردد که تا 99 درصد مشابه نسخه ارجینتال است

دیور (Christian Dior)
ادوپرفیوم
100
200
Christian Dior
فرانسه
فرانسه و ترکیه
2015
مردانه
خنک و تند
فلفل سیاه و نارنج و بلوبری جوانه
سیچوان، اسطوخودوس، گل شمعدانی، صمغ لامی، فلفل صورتی، علف وتیور و گیاه پاتچولی
چوب سدر، گل لادن و عنبر تازه
مدرن، لاکچری، شیک پوش تیپ جنتلمن
مهمانی، گردش، محل کار، قرار