پرفیوم د مارلی مدل گالووی

( )

نـــوع رایحه : خنک و تلخ گل

کشور مبدا : فرانسه

مـاندگاری و پخش : بسیار خوب

مناسب شخصیت : فعال،اجتماعی ، خنده رو

مناسـب امــــاکن : مهمانی، محل کار، دورهمی دوستانه، دانشگاه

  • لوکس مارکت صدراعظم از فروشندگان رسمی دیجیکالا می باشد. درصورت تمایل می توانید ازپنل ما در دیجیکالا تهیه فرمایید.
  • خرید مستقیم از وبسایت سریع تر و بصرفه تر می باشد.
  • این محصول دارای ضمانت نامه کتبی اصالت می باشد.
  • نمونه پلمپ کارخانه فرانسه
  • نمونه تستر کارخانه فرانسه
  • نمونه تستر بسته بندی ترکیه
  • نمونه تستر تولید امارت

250,000 تومان

پرفیوم د مارلی گالووی

ادکلن گالووی (parfums de marly galloway) شاید یکی از متفاوت ترین و غافلگیر کننده ترین ادکلن های پرفیوم د مارلی باشد که توسط این برند بسیار محبوب رونمایی شده است. همانگونه که از رنگ و طرح این ادکلن مشخص است رایحه ای بسیار دلپذیر و خنک دارد.

علت نام گزاری ادکلن گالووی. گالووی در  واقع نام منطقه ای در اسکاتلند است که به آب و هوای خنک و دلپذیر معروف است که همیشه سرشار از گلها و شکوفه های درختان مرکبات است. این منطقه در واقع به دلیل اب و هوایی قابلیت رشد بسیاری از گلها و مرکبات را دارد و منطقه بسیار ویژو و دلپذیری به حساب می آید که برای گزراندن روزهای ارم و شاد و لاکچری محل مناسبی است.

طراح عطر گالووی نیز با این نام گزاری بسیار دقیق در یک کلمه نوع و ترکیبات رایحه این ادکلن را به مخاطب نشان داده است. یکی از شاخصه های برند پرفیوم د مارلی نامگزاری های بسیار دقیق  و روانشناسی شده است.

ادکلن مردانه گالووی

قیمت ادکلن گالووی

قیمت عطر گالوی نیز مانند سایر محصولات برند بسیار معروف مارلی تقریبا بالا بوده و ادکلن لوکس به حساب می آید. اما وقتی قیمت گالووی در کنار رایحه بسیار گیرا و پخش بسیار قوی این ادکلن قرار می گیرد قیمت در اولویت دوم قرار می گیرد.

ولی قیمت گالووی تقریبا قابل تعدیل است. برند پرفیوم د مارلی بر خلاف بسیاری از برندهای دیگر دارای تسترهای مختلفی از محصولات خود است که با قیمت های مناسب تری به فروش می رسد. تسترهای ارجینال فرانسه و بسته بندی ترکیه ممکن است تا 50 درصد قیمت کمتری داشته باشند.

تستر عطر گالووی

ادکلن مارلی گالووی مانند سایر محصولات مارلی دارای انوع تستر می باشد. کارخانه تولید کننده مارلی در فرانسه قرار دارد که نمونه تستر نیز از محصولات خود را تولید و عرضه می نماید که تفاوت چندانی با نمونه پلپ ندارد.

از طرفی برند مارلی نوع خاصی از تسترهای خود را در کشور ترکیه بسته بندی و عرضه می نماید که معمولا قیمتی 55 درصد پایین تر از نمونه فرانسه دارد. این تستر تا 99 درصد مشابه نمونه اصلی است و هیچ تفاوتی بین این دو نیست

علاوه بر این کشور امارت نیز تستر ادکلن های مارلی را تولید و عرضه می نماید که به عنوان تستر امارت شناخته میشود که قیمتی پاینتر از تستر ترکیه دارد اما متاسفانه در ایران نمونه های غیراصل و تولید چین در برخی مواقع با عنوان تستر امارت با قیمتی پایین به فروش میرسد.

لوکس مارکت صدراعظم نمونه ارجینال و تستر فرانسه را با ضمانت نامه کتبی اصالت کالا به فروش می رساند و نمونه تستر بسته بندی شده در ترکیه را نیز با ضمانت مشابهت 99 درصدی با نمونه اصلی به فروش می رساند که درصوت عدم رضایت قابل مرجوع است.

پرفیوم د مارلی (Parfums de Marly)
ادوپرفیوم
125
200
ABO CUSMOTICS
فرانسه
فرانسه
2014
مشترک
خنک و تلخ
مرکبات تند و فلفل سیاه، شکوفه تلخ خنک
زنبق، شکوفه نارنج
عنبر، مشک، تیتریون
فعال،اجتماعی ، خنده رو
مهمانی، محل کار، دورهمی دوستانه، دانشگاه