پرفیوم د مارلی مدل هرود

( )

کشور مبدا: فرانسه

مـاندگاری و پخش: بسیارعالی

مناسب شخصیت : لاکچری و پررو

مناسـب امــــاکن : مهمانی،گردش ،محل کار

ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد

روشهای خرید این محصول

1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم

2.خرید از صـــــــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا

3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم

نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  • نمونه پلمپ کارخانه فرانسه
  • نمونه تستر کارخانه فرانسه
  • نمونه تستر بسته بندی ترکیه
  • نمونه تستر تولید امارت

215,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

ادکلن مارلی هرود

نام مارلی هرود برگرفته از نام والی رود در اورشلیم است که در تاریخ با نظم و استبداد شناخته می شود. طراح این ادکلن با الهام از نام این پادشاه سعی دارد که نشان دهد ادکلن هرود القا کننده شکوه و استبداد است. کسانی که با این ادکلن اشنایی دارند می دانند که نام گذاری هرود در القای شکوه و عظمت بسیار موفق بوده و نامگزاری بسیار دقیق است.

رایحه این ادکلن که ترکیبی از ادویه و گل در کنار تنباکوی خلیجی است دقیقا مطابق با رایحه ای است که همه ما در ذهن خودمان از یک امپراطوری دارریم. در گذشته از تنباکوی شرقی برای معطر کردن سرسراهای امپراطوری استفاده میشد. طراح ادکلن هرود نیز هم در طراحی رنک شیشه و هم در طراحی رایحه  به خوبی قدرت و شکوه یک امپراتوری را نمایان کرده است

ماندگاری مارلی هرود

ماندگاری ادکلن مارلی هرود نسبت به ادکلن هایی که رده بوی مشابهی با هرود دارند ماندگاری بهتری دارد. ولی در کل ادکلن های گرم و دودی ادویه ماندگاری متوسط تا خوبی دارند. ماندگاری هرود شاید مانند ادکلن مارلی اوجان نباشد ولی ماندگاری بسیار خوبی دارد و حداقل تا 8 ساعت به خوبی قابل حس است.

ماندگاری یک ادکلن فقط به جنس خود ادکلن بستگی ندارد. علاوه بر کیفیت ادکلن به دمای بدن و رنگ پوست اشخاص نیز بستگی دارد. برای مثال پوست های تیره و دمای بالای بدن رایحه تلخ تری و تندتری از ادکلن هرود نشان می دهند و ماندگاری کمتری دارد. ولی در پوست های روشن و دمای پایین تر بدن ماندگاری بالاتری دارد و رایحه ملایم تری بروز می دهد.

ادکلن گرم هرود برای فصل های پاییز و زمستان مناسب تر است ولی در فصول گرم نیز قابل استفاده است. ماندگاری این ادکلن در روزهای سرد تا 12 ساعت کاملا قابل حس است ولی در روزهای گرم تابستان کمتر می شود.

تستر ادکلن مارلی هرود

خریدن تستر ادکلن های مارلی یکی از پرسود ترین خرید های ادکلن است. بسیاری از ادکلن های برند در بازار ایران دارای تستر هستند ولی تفاوت چندانی با نمونه اصلی و کامل ان ندارد. ولی برند پرفیوم د مارلی کمی متفاوت است. ادکلن های مارلی دارای انواع تستر می باشد. برخی از این تسترها در کشور فرانسه و توسط شرکت مارلی تولید ، بسته بندی و عرضه می گردد. برخی از دیگر توسط شرکت مارلی تولید میشود ولی در کشور ترکیه بسته بندی و روانه بازار اروپای شرق و خاورمیانه می گردد. این محصول در لوکس مارکت صدراعظم با عنوان تستر ترکیه به فروش می رسد.

برخی دیگر از تسترها در کشور امارت تولید می شود که به نوعی مشابه محسوب می شود و توسط شرکت مارلی تولید نمی گردد. این محصول با نام تستر امارت در لوکس مارکت صدراعظم به فروش می رسد. باید توجه داشته باشد که ضمانت نامه اصالت از جانب صدراعظم برای این محصول صادر نمی گردد و فقط نسخه کامل، تستر فرانسه و تستر ترکیه دارای ضمانت نامه اصالت هستند.

پرفیوم د مارلی (Parfums de Marly)
ادوپرفیوم
125
200
ABO CUMOTICS
فرانسه
فرانسه
2012
مردانه
گرم و تلخ
فلفل ، دارچين ، اسمنتوس ، عسل
لادن ، برگ تنباکو ، بخور خوشبو پایروس
خس خس ، سدر ، وانيل ، مشک
مدیران، افراد لاکچری با اندام درشت
اداری، محل کار، مهمانی رسمی و...