پرفیوم د مارلی مدل پگاسوس

( )

نـــوع رایحه : گلهای شرقی شیرین و تند

کشور مبدا : فرانسه

مـاندگاری و پخش : خوب

مناسب شخصیت : فعال، پرانرژی و خوشپوش،

مناسـب امــــاکن : مهمانی، دورهمی های دوستانه، دانشگاه

  • لوکس مارکت صدراعظم از فروشندگان رسمی دیجیکالا می باشد. در صورت تمایل می توانید از پنل ما در دیجیکالا تهیه فرمایید.
  • خرید مستقیم از وبسایت سریع تر و بصرفه تر می باشد.
  • این محصول دارای ضمانت نامه کتبی اصالت می باشد.
  • نمونه پلمپ کارخانه فرانسه
  • نمونه تستر کارخانه فرانسه
  • نمونه تستر بسته بندی ترکیه
  • نمونه فراگرانس ورد امارت

1,490,000 تومان

ادکلن مردانه پگاسوس

نام ادکلن پگاسوس برگرفته از کلمه پگاسوس که الهام گرفته از واژه یونانی پگاسوس است که در واقع نام یک موجود اساطیری یا همان اسب بالدار است. طراح این ادکلن با این نامگذاری سعی در یاد آوری گذشته با شکوه یونان و جذابیت اسطوره های آن است. طراحی جعبه مارلی پگاسوس نیز بی ربط با محتوای آن نیست. روایح این ادکلن القا کننده اطمینان و اهمیت و قدرت است.

ادکلن مارلی پگاسوس

قیمت ادکلن پگاسوس

محصولات برند پرفیوم د مارلی معمولا قیمت بالایی دارند و برای مصرف عموم مردم مناسب نیست و تقریبا در اکثر کشورهای جهان کالای لوکس و لاکچری محسوب می شود. در ایران نیز مارلی پگاسوس جزو ادکلن های لوکس محسوب می گردد و معمولا افراد خاص که به زیبایی و سلامت خود اهمیت می دهند این محصول را تهیه می کنند. البته این افراد نیز باید به اصالت و  فرش بودن محصول دقت نمایند.

افرادی که مایل به خرید مارلی پگاسوس هستند ولی قدرت خرید آن را ندارند می توانند از محصولات تستر یا مشابه استفاده نمایند که در برخی مواقع 99 درصد مشابه نسخه پلمپ کارخانه است. ادکلن پگاسوس نیز جزو محصولاتی است که تستر آن با قیمتی حدود 60 درصد پایین تر قابل تهیه است.

تستر ادکلن پگاسوس

تستر ادکلن های پگاسوس معمولا در آنواع و قیمت های مختلف قابل خرید و در دست رس است. مارلی پگاسوس در بازار ایران دارای دو نمونه تستر ارجینال است. تستر نوع اول که در کارخانه فرانسه بسته بندی و ارسال می گردد که با نسخه اصلی حداکثر 5 درصد تفاوت قیمت دارد. نمونه دیگر تستر بسته بندی ترکیه است که توسط کارخانه تولید کننده تولید و در شهر مانیسا واقع در ترکیه بسته بندی و پخش می گردد. این کارخانه که معمولا تولیدات آن روانه بازارهای عربی و خاومیانه می گردد قیمت حدود پنجه درصد کمتر دارد.

نمونه هایی دیگر با قیمتی بسیار پایین در بازار موجود است که معمولا تولید چین و امارات هستند که کیفیت بسیار پایینی دارند و معمولا  با قیمتی 90 درصد پایین تر به فروش میرسند. این محصولات معمولا ماندگاری و رایحه خوبی ندارند و خرید آنها توصیه نمی گردد.

فراگرانس پگاسوس

همانطور که می دانید فراگرانس ورد شرکتی اماراتی است که به صورت تخصصی مشابه ادکلن های پرفروش را تولید می کند. فراگرانس ورد مشابه ادکلن پگاسوس را نیز با عنوان فراگرانس پگاسوس تولید کرده است که قیمتی بسیار پایین تر دارد. قطعا ماندگاری و پخش بوی فراگرانس پگاسوس در حد خود ادکلن مردانه پگاسوس نیست ولی ماندگاری حدودا چهارساعته و پخش بوی قابل قبولی دارد. روایح این دو ادکلن نیز در حد 70 درصد مشابه این ادکلن است. فراگرانس پگاسوس در مقاسه با برخی دیگر مانند مارلی سدبری کیفیت بهتری دارد. و برخی مانند مارلی گالووی دارای فراگرانس نیستند.

فراگرانس مارلی پگاسوس

نتیجه گیری : مانسب ترین قیمتی که میتوانید ادکلن پگاسوس را تهیه کنید تستر ترکیه این ادکلن است و در رتبه دوم تستر تولید امارت گزینه خوبی است.

پرفیوم د مارلی (Parfums de Marly)
125
200
ABO COSMETICS
فرانسه
فرانسه
2013
مردانه
گرم و شیرین
نارنج، گل آفتابگردان و پوست زیره سفید
گل یاسمین، بادام تلخ و اسطوخودوس
عنبر، وانیل و چوب صندل
قاطع، اصیل و رسمی سکسی
مهمانی، دورهمی های دوستانه، دانشگاه

خیلی عالیه بهترینه