پرفیوم در مارلی مدل اوجان

( )

نـــوع رایحه : گرم و تند

کشور مبدا: فرانسه

مـاندگاری و پخش: بسیارعالی

مناسب شخصیت : لاکچری و سکسی

مناسـب امــــاکن : مهمانی،گردش،دانشگاه ،محل کار

روشهای خرید این محصول

1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم

2.خرید از صـــــــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا

3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم

نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  • نمونه پلمپ کارخانه فرانسه
  • نمونه تستر کارخانه فرانسه
  • نمونه تستر بسته بندی ترکیه
  • نمونه تستر تولید امارت

1,730,000 تومان

ادکلن مارلی اوجان

عطر مارلی اوجان یکی از محصولات محبوب مارلی است. برند فرانسوی پرفیوم د مارلی که پیشتر محصولات بسیار محبوبی مارلی لیتون و هرود را معرفی کرده بود و مانیز این محصولات را به سبد خرید خود اضافه کرده بودیم اوجان را نیز تولید می کند. مارلی اوجان نیز مانند سایر محصولات این برند مورد توجه بسیاری از افراد خاص جهان است. از نظر طراحی شیشه و جعبه تفاوت چندانی با سایر محصولات مارلی ندارد و از سنت دیرینه این خانواده ادکلن ساز فرانسوی پیروی کرده و اسب همراه همیشگی مارلی را بر روی خود نقش داده است.

اما از نظر رایحه به نظر ما با سایر محصولات این برند کمی متمایزاست و برای اولین بار شاهد رایحه شراب قرمز در میان ادکلن های پرفیوم د مارلی هستیم. به دلیل این رایحه خاص ممکن است برخی تمایل به خرید ان نداشته باشند ولی بعید است کسی این ادکلن را استشمام کند و از ان خوشش نیاید.

مارلی اوجان

ماندگاری مارلی اوجان

اگر ادکلنی پخش بوی مناسب و ماندگاری بالایی نداشته باشد استفاده از ان بیهوده به نظر میرسد. در میان ادکلن های برند و درجه اول جهان با قطعیت می توانیم بگوییم که ماندگاری و پخش بوی مارلی اوجان (به شرط ارجینال بودن) یکی از بهترینهاست. ما در مورد این موضوع به اندازه ای اطمینان داریم که ماندگاری و پخش بوی این ادکلن را کاملا تضمین می کنید و در صورت اینکه رضایت شما را جذب نکرد می توانید مرجوع کنید.

ادوتویلت اوجان و به قول برخی از ایرانیان، عطر اوجان ممکن است تا 48 ساعت ماندگاری قابل درک داشته باشد و پخش بوی آن بسیار خوب است و ممکن است تا یک ساعت در محل باقی بماند. عطر مردانه اوجان در مقایسه با مدل های دیگر مانند مارلی هرود ماندگاری بالاتری دارد.

رایحه ادکلن اوجان

با اولین اسپری و اولین استشمام  رایحه خوشایند ادکلن مارلی اوجان بوی دارچین گس و بوی تند و شیرین شراب و انگور فرانسوی که بسیار مانا و جذاب است به مشام شما خواهد رسید که به همراه رایحه عسل بسیار خوشایند خواهد بود. در نت دوم این ادکلن با گذشت زمان رایحه درمنه و شاهبوی آغاز و رفته رفته برجسته تر می شود. در پایان نیز بوی نعناع و وانیل نیز به رایحه اصلی اوجان یعنی شراب فرانسوی اضافه خواهد شد که بسیار ارامش بخش و اعتماد ساز است.

تستر ادکلن مارلی اوجان

تستر یعنی نمونه بدون درب که از طرف کارخانه تولید کننده به فروشگاه ها داده می شود تا مشتریان قبل از خرید بتوانند امتحان کنند. قیمت تستر نیز معمولا کمی پایین تر از نمونه کامل آن است. عطر مارلی اوجان نیز مانند سایر ادکلن ها داری تستر می باشد که حدود 5 درصد قیمت کمتری دارد. در مورد تستر برند پرفیوم د مارلی کمی متفاوت تر عمل کرده است. تستر ادکلن های پرفیوم د مارلی علاوه بر کارخانه این ادکلن در فرانسه در کشور ترکیه نیز تولید و عرضه میشود که بیشتر بسته بندی است تا تولید.

تستر ترکیه این ادکلن با نمونه پلمپ این ادکلن کاملا یکسان و از نظر ماندگاری و پخش بو یکسان هستند. تنها تفاوت این دو در درب ادکلن و کارتن شیری رنگ تستر ترکیه است.برخی از مدل های برند مارلی مانند مارلی شاگیا  بر خلاف اوجان دارای تستر ترکیه نیستند.

تستر امارت مارلی اوجان

متاسفانه مشاهده می شود که در برخی از فروشگاه های کشور نمونه غیر اصل این ادکلن که در جعبه سفید رنگ است با عنوان تستر امارت عرضه می شود. تستر امارت در واقع کاملا تولید امارت است و ماندگاری و پخش آن بسیار ضعیف تر از نمونه اصل آن است.

تسترهای بسته بندی شده در ترکیه بدون درب هستند و دارای بسته بنهدی شیری رنگ بوده و قیمتی 60 درصد پایین تر از نمونه پلمپ ان دارند.

پرفیوم د مارلی (Parfums de Marly)
125
200 گرم
ABO COSMETICS
فرانسه
فرانسه
2013
مشترک
گرم و شیرین
اوسمانتوس ، دارچین بلژیکی ، عسل انگور
لوبان ، درمنه ، لاباندیوم ، عنیر
وانیل ، تونکا ، هسته بلوبری
سکسی ، اکتیو و اجتماعی ، خوشپوش
مهمانی ، مراسمات دورهمی ، محل کار غیر رسمی

من تستر ترکیه رو گرفتم
پخش بوش خیلیییییی خوبه
بوش هم جالبه و اکثر خوششون میاد