پرفیوم د مارلی مدل شاگیا

( )

نـــوع رایحه : گرم و تلخ معتدل شرقی

کشور مبدا : فرانسه

مـاندگاری و پخش : عالی

مناسب شخصیت : لاکچری، مودب و قدرتمند،

مناسـب امــــاکن : مهمانی، مراسمات رسمی، دانشگاه

روشهای خرید این محصول

1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم

2.خرید از صـــــــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا

3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم

  • نمونه پلمپ کارخانه فرانسه
  • نمونه تستر کارخانه فرانسه

1,350,000 تومان

پیشینه عطر شاگیا

برند مطرح و لاکچری پرفیوم د مارلی از سال 1743 در فرانسه ادکلن تولید می کند. یکی از محصولات برجسته این برند ادکلن شاگیا است که از سال 2013 عرضه شده است. شاگیا در واقع نام یک نژاد اسب است که معمولا در کشورهای عربی و خلیجی یافت می شود که یکی از لوکس ترین و گرانترین اسب های جهان است.

طراح ادکلن شاگیا با نامگذاری این ادکلن به نام شاگیا قصد دارد که لاکچری بودن و با ارزش بودن ادکلن را به رخ بکشد. می توان گفت که طراح عطر شاگیا در این کار بسیار موفق عمل کرده و طراحی و اجرای بسیار دقیق و درستی از یک ادکلن لوکس را داشته است. به قطعیت می توان گفت که کسی از تهیه و خرید ادکلن شاگیا پشیمان نمی شود و یکی از بهترین ادکلن ها را در این رده بو در اختیار گرفته است.

 ادکلن مارلی شاگیا

قیمت ادکلن شاگیا

شاید برخی ها فکر کنند که قیمت این محصول کمی بالا است ولی وقتی با سابقه 300 ساله یک کمپانی در تولید ادکلن آشنا شوند و بدانند که محل تولید این پرفیوم پاریس به عنوان یکی از گرانترین شهرهای جهان است. وقتی بدانند که پرفیوم د مارلی ادکلن های خود را از بهترین مواد اولیه تولید می کند قطعا نظرشان تغیر خواهد کرد.شاگیا به دلیل قیمت خود در دست رس بسیاری از مردم نیست ولی کسانی که قدرت خرید ادکلن با این قیت را دارند شاگیا به شدت توصیه میشود.قیمت این مدل در مقایسه با مارلی اوجان کمتر است.

رایحه ادکلن شاگیا

مارلی شاگیا رایحه ای گرم و تلخ دارد، با اسپری کردن این ادکلن لوکس در نوت اولیه رایحه لیمو وحشی و پوست پرتقال نارس که بسیار کمیاب است به مشام شما خواهد رسید. ترکیب فلفل صورتی در نت اول با روایح لیمویی تلخی مردانه ای به نت اول این ادکلن می دهد.

پس از حدود یک ساعت کم کم وارد نت دوم خواهید شد و با تغیر رایحه ادکلن روبرو خواهید شد. قطعا با رایحه شمعدانی آشنا هستید و تلخی ملایم و شرقی عود به مشام شما رسیده است. در نت دوم رااین دو رایحه در ترکیب با بوی تند صدر تلخی مبهمی به وجود می آورد که بسیار تحریک کننده و با یاد ماندنی است.نت پایانی شاگیا که ممکن است تا 24 ساعت ماندگار باشد ترکیبی است از گرمای ملایم مشک و تلخی آرامش بخش گایاک که حظور شما را برجسته خواهد کرد.

پخش بو وماندگاری

شاید شنیده باشید که روایح گرم ماندگارتر هستند و روایح خنک پخش بوی قوی تری دارند. مارلی شاگیا با داشتن روایح سبک لیمویی پخش بسیار خوبی دارد و با داشتن روایح گرم شرقی ماندگاری بالایی دارد. این مدل در مقایسه با مدل هایی مانند مارلی هرود پخش بوی قوی تری دارد

عطر مارلی شاگیا

پرفیوم د مارلی (Parfums de Marly)
ادو تویلت
125
200
ABO COSMUTICS
فرانسه
فرانسه
2013
مردانه
گرم و تلخ
لیمو ترش , ترنج , فلفل صورتی
شمعدانی , سدر , عود
خس خس , چوب گایاک , مشک , پاپیروس
لاکچری، مودب و قدرتمند
مهمانی، مراسمات رسمی، دانشگاه