لیست محصولات این تولید کننده پاریس استایل

تولید کننده فیس براش

تولید کننده میکرودرم

تولید کننده مسواک

تولید کننده اتو فیس اولترا

و سایر محصولات برقی شخصی

محصولات پاریس استایل


برند فیس براش یکی از کمپانی های مطرح در زمینه عرضه محصولات مراقبت شخصی است. محصولات پاریس استایل شامل فیس براش، میکرودرم، اوتوی پوست اولترا سونیک، انواع تریمر، شیور، اپیلیدی و انواع اتو مو، سشوار و ... می باشد. محصولات این برند در ایران فقط از طریق لوکس مارکت صدراعظم و پنل رسمی پاریس استایل در دیجیکالا قابل خریداری می باشد.


ضمانت نامه محصولات پاریس استایل


محصولات پاریس استایل که به صورت رسمی توسط نمایندگی وارد می گردند دارای ضمانت نامه رسمی می باشند . این محصولات در فروشگاه دیجیکالا معمولا با ضمانت نامه اصالت و سلامت عرضه می گردد ولی لوکس مارکت صدراعظم این محصولات را با 6 ماه ضمانت نامه تعویض عرضه می کند.

بیشتر
 • ( 0 نظر )
  249,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: سیلیکونی ضدآب مناسب افراد :بانوان و آقایان ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد  روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  249,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  259,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: سیلیکونی چند کاره مناسب افراد : همه افراد ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  259,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  339,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: سیلیکونی ماساژوردار مناسب افراد :پوست معمولی ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد  روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  339,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  550,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: اتولاستیک ضد ضربه مناسب افراد : همه افراد ضمانت نامه کتبی اصالت  : گارانتی اصالت و سلامت ، ضمانت نامه کتبی روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  550,000 تومان