کاتالوگ

فیلترهای فعال:
  وضعیت

  فیس براش 

  فیس براش

  فیس براش یکی از محصولات نوین و در عین حال پرطرفدار است که در پاکسازی عمین پوست و پاکسازی آرایش کاربرد دارد. فیس براش دستس و فیس براش برقی از انواع مختلف فیس براش است که تولید و عرضه می گردد. فیس براش های دستی معمولا از ابریشم و کتان و الاستیک تولید می گردند و در نمونه های ارزان قیمت چینی معمولا از پلاستیک استفاده می گردد. فیس براش برقی معمولا در انواع سیلیکونی و ابریشمش تولید می گردد.

  اگر شما نیز به دنبال خرید فیس براش هستید و یا علاقه مند به استفاده از فیس براش هستید فیس براش برقی را به شما توصیه می کنیم. فیس براش های برقی معمولا دارای چرخش سریع و قوی هستند و پوست را عمیق تر پاکسازی می کنند.

  بهترین برندهای فیس براش عبارتند از پاریس استایل که معروف به خلاقیت و کیفیت است و معمولا در فرانسه و اوکراتین تولید می گردد. کیوت اسکین که معمولا در چین تولید می گردد و تاچ بیوتی.

  3 محصول وجود دارد
  • ( 0 نظر )
   259,000 تومان

   کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: سیلیکونی چند کاره مناسب افراد : همه افراد ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

   259,000 تومان
  • ( 0 نظر )
   339,000 تومان

   کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: سیلیکونی ماساژوردار مناسب افراد :پوست معمولی ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد  روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

   339,000 تومان
  • ( 0 نظر )
   249,000 تومان

   کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: سیلیکونی ضدآب مناسب افراد :بانوان و آقایان ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد  روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

   249,000 تومان