مراقبت و زیبایی 

زیرشاخه ها

 • عطر و ادکلن
 • فیس براش

  فیس براش یکی از محصولات نوین و در عین حال پرطرفدار است که در پاکسازی عمین پوست و پاکسازی آرایش کاربرد دارد. فیس براش دستس و فیس براش برقی از انواع مختلف فیس براش است که تولید و عرضه می گردد. فیس براش های دستی معمولا از ابریشم و کتان و الاستیک تولید می گردند و در نمونه های ارزان قیمت چینی معمولا از پلاستیک استفاده می گردد. فیس براش برقی معمولا در انواع سیلیکونی و ابریشمش تولید می گردد.

  اگر شما نیز به دنبال خرید فیس براش هستید و یا علاقه مند به استفاده از فیس براش هستید فیس براش برقی را به شما توصیه می کنیم. فیس براش های برقی معمولا دارای چرخش سریع و قوی هستند و پوست را عمیق تر پاکسازی می کنند.

  بهترین برندهای فیس براش عبارتند از پاریس استایل که معروف به خلاقیت و کیفیت است و معمولا در فرانسه و اوکراتین تولید می گردد. کیوت اسکین که معمولا در چین تولید می گردد و تاچ بیوتی.

 • میکرودرم

  برای داشتن یک پوست سالم و شاداب داشتن چند وسیله برقی ضروری به نظر می رسد. میکرودرم خانگی یکی از ضروری ترین ابزاری است که شما باید در خانه خود داشته باشد. میکرودرم با پاکسازی چربی و جوشهای سر سیاه تمام منافذ مسدود پوست شمار را باز کرده و تنفس پوست را روان می کند و پوست شما  را برای دریافت یک آبرسان کاملا آماده می کند. شاید خرید میکرودرم به مراتب از فیس براش و اتوی صورت نیز مهم تر باشد. بخصوص برای کسانی که پوست چرب و پر جوشی دارند.

  یک میکرودرم خوب باید قدرت مکش بالا، قدرت ذخیره برق بالا، سلامت مواد اولیه برای تماس با پوست، سری های متلف و متناسب با پوست و طراحی زیبا داشته باشد. تمام سعی ما به این است که بهترین گزینه ها را به شما معرفی کنیم.

15 محصول وجود دارد
 • 1,730,000 تومان

  نـــوع رایحه : گرم و تند کشور مبدا: فرانسه مـاندگاری و پخش: بسیارعالی مناسب شخصیت : لاکچری و سکسی مناسـب امــــاکن : مهمانی،گردش،دانشگاه ،محل کار روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از صـــــــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  1,730,000 تومان
 • 1,490,000 تومان

  نـــوع رایحه : گلهای شرقی شیرین و تند کشور مبدا : فرانسه مـاندگاری و پخش : خوب مناسب شخصیت : فعال، پرانرژی و خوشپوش، مناسـب امــــاکن : مهمانی، دورهمی های دوستانه، دانشگاه لوکس مارکت صدراعظم از فروشندگان رسمی دیجیکالا می باشد. در صورت تمایل می توانید از پنل ما در دیجیکالا تهیه فرمایید. خرید مستقیم از وبسایت سریع تر و بصرفه تر می باشد. این محصول دارای...

  1,490,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  215,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسه مـاندگاری و پخش: بسیارعالی مناسب شخصیت : لاکچری و پررو مناسـب امــــاکن : مهمانی،گردش ،محل کار ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از صـــــــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  215,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  1,350,000 تومان

  نـــوع رایحه : گرم و تلخ معتدل شرقی کشور مبدا : فرانسه مـاندگاری و پخش : عالی مناسب شخصیت : لاکچری، مودب و قدرتمند، مناسـب امــــاکن : مهمانی، مراسمات رسمی، دانشگاه روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از صـــــــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم

  1,350,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  250,000 تومان

  نـــوع رایحه : خنک و تلخ گل کشور مبدا : فرانسه مـاندگاری و پخش : بسیار خوب مناسب شخصیت : فعال،اجتماعی ، خنده رو مناسـب امــــاکن : مهمانی، محل کار، دورهمی دوستانه، دانشگاه لوکس مارکت صدراعظم از فروشندگان رسمی دیجیکالا می باشد. درصورت تمایل می توانید ازپنل ما در دیجیکالا تهیه فرمایید. خرید مستقیم از وبسایت سریع تر و بصرفه تر می باشد. این محصول دارای ضمانت...

  250,000 تومان
 • 1,495,000 تومان

  نـــوع رایحه : طبیعت و گل های شیرینکشور مبدا : فرانسه مـاندگاری و پخش : بسیار خوب مناسب شخصیت : فشن و کلاسیک،اصیل مناسـب امــــاکن : مهمانی،گردش،فضای کارو دانشگاه لوکس مارکت صدراعظم از فروشندگان رسمی دیجیکالا می باشد. درصورت تمایل می توانید ازپنل ما در دیجیکالا تهیه فرمایید. خرید مستقیم از وبسایت سریع تر و بصرفه تر می باشد. این محصول دارای ضمانت نامه...

  1,495,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  490,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسه مـاندگاری و پخش: بسیارعالی مناسب شخصیت : لاکچری و مدرن مناسـب امــــاکن : مهمانی،گردش ،محل کار ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از صـــــــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  490,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  140,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهمـاندگاری و پخش: بسیارعالی مناسب شخصیت : لاکچری و مدرن و فشن مناسـب امــــاکن : مهمانی،گردش ،محل کار ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  140,000 تومان
 • 349,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهمـاندگاری و پخش: عالی مناسب شخصیت : فشن و جدی و اصیل مناسـب امــــاکن : مهمانی،گردش ،محل کار، دانشگاه ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  349,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  370,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهمـاندگاری و پخش: عالی مناسب شخصیت : فشن کلاسیک و اجتماعی مناسـب امــــاکن : مهمانی،گردش ،محل کار، دانشگاه ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  370,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  179,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: سیلیکونی چند کاره مناسب افراد : همه افراد ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  179,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  550,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: اتولاستیک ضد ضربه مناسب افراد : همه افراد ضمانت نامه کتبی اصالت  : گارانتی اصالت و سلامت ، ضمانت نامه کتبی روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  550,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  880,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: سیلیکونی چند کاره بی سیم مناسب افراد :تمامی افراد ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد  روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  880,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  495,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: سیلیکونی ماساژوردار مناسب افراد :پوست معمولی ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد  روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  495,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  240,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: سیلیکونی ضدآب مناسب افراد :بانوان و آقایان ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد  روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  240,000 تومان