مراقبت و زیبایی 

زیرشاخه ها

 • عطر و ادکلن
 • فیس براش

  فیس براش یکی از محصولات نوین و در عین حال پرطرفدار است که در پاکسازی عمین پوست و پاکسازی آرایش کاربرد دارد. فیس براش دستس و فیس براش برقی از انواع مختلف فیس براش است که تولید و عرضه می گردد. فیس براش های دستی معمولا از ابریشم و کتان و الاستیک تولید می گردند و در نمونه های ارزان قیمت چینی معمولا از پلاستیک استفاده می گردد. فیس براش برقی معمولا در انواع سیلیکونی و ابریشمش تولید می گردد.

  اگر شما نیز به دنبال خرید فیس براش هستید و یا علاقه مند به استفاده از فیس براش هستید فیس براش برقی را به شما توصیه می کنیم. فیس براش های برقی معمولا دارای چرخش سریع و قوی هستند و پوست را عمیق تر پاکسازی می کنند.

  بهترین برندهای فیس براش عبارتند از پاریس استایل که معروف به خلاقیت و کیفیت است و معمولا در فرانسه و اوکراتین تولید می گردد. کیوت اسکین که معمولا در چین تولید می گردد و تاچ بیوتی.

 • میکرودرم

  برای داشتن یک پوست سالم و شاداب داشتن چند وسیله برقی ضروری به نظر می رسد. میکرودرم خانگی یکی از ضروری ترین ابزاری است که شما باید در خانه خود داشته باشد. میکرودرم با پاکسازی چربی و جوشهای سر سیاه تمام منافذ مسدود پوست شمار را باز کرده و تنفس پوست را روان می کند و پوست شما  را برای دریافت یک آبرسان کاملا آماده می کند. شاید خرید میکرودرم به مراتب از فیس براش و اتوی صورت نیز مهم تر باشد. بخصوص برای کسانی که پوست چرب و پر جوشی دارند.

  یک میکرودرم خوب باید قدرت مکش بالا، قدرت ذخیره برق بالا، سلامت مواد اولیه برای تماس با پوست، سری های متلف و متناسب با پوست و طراحی زیبا داشته باشد. تمام سعی ما به این است که بهترین گزینه ها را به شما معرفی کنیم.

6 محصول وجود دارد
 • 280,000 تومان

  نـــوع رایحه : گرم و تند کشور مبدا: فرانسه مـاندگاری و پخش: بسیارعالی مناسب شخصیت : لاکچری و سکسی مناسـب امــــاکن : مهمانی،گردش،دانشگاه ،محل کار روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از صـــــــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  280,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  215,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسه مـاندگاری و پخش: بسیارعالی مناسب شخصیت : لاکچری و پررو مناسـب امــــاکن : مهمانی،گردش ،محل کار ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از صـــــــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  215,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  259,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: سیلیکونی چند کاره مناسب افراد : همه افراد ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  259,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  550,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: اتولاستیک ضد ضربه مناسب افراد : همه افراد ضمانت نامه کتبی اصالت  : گارانتی اصالت و سلامت ، ضمانت نامه کتبی روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  550,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  339,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: سیلیکونی ماساژوردار مناسب افراد :پوست معمولی ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد  روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  339,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  249,000 تومان

  کشور مبدا: فرانسهنوع جنس: سیلیکونی ضدآب مناسب افراد :بانوان و آقایان ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد  روشهای خرید این محصول 1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم 2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا 3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

  249,000 تومان