ادکلن زنانه لی پرفیوم - ادوپرفیوم زنانه لالیک مدل le Parfum

( 345 )

کشور مبدا: فرانسه

مـاندگاری و پخش: عالی

مناسب شخصیت : فشن و جدی و اصیل

مناسـب امــــاکن : مهمانی،گردش ،محل کار، دانشگاه

ضمانت نامه کتبی اصالت  : دارد

روشهای خرید این محصول

1.خرید مستقیم از لوکس مارکت صـــــدراعظم

2.خرید از پنل صــدراعظم در فروشگاه دیجیکالا

3.مشاوره و خرید در پیج اینستاگرام صـدراعظم

نکته: خرید مستقیم از وبسایت توصیه می شود.

349,000 تومان

ادکلن زنانه لی پرفیوم پیشینه و معرفی

ادکلن زنانه لی پرفیوم یکی از محصولات برند لالیک اسکه قطعا شنیده اید و با ان اشنایی کامل دارد و نیازی به معرفی ان نیست. ادکلن زنانه لی پرفیوم محصول 2005 برند لالیک است که برای بانوان طراحی و عرضه گردید و از همان ابتدا با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و از فروش بالایی در اروپا و امریکا برخوردار است.این ادکلن که توسط Dominique Ropion با ظاهری کلاسیک و رسمی طراحی شده است در میان زنان با شخصیت رسمیو اصیل و مدرن جایاه خوبی کسب کرد و توانست در اروپا و امریکاه به فروش بالایی دست یابد. با وجود گذشت نزدیک15 سال از رونمایی این ادکلن هنوز با قدرت تولید و فروش این ادکلن در سراسر جهان ادامه دارد و به نظر می رسد یک ادکلن جاودان باشد.

رایحه ادکلن زنانه لی پرفیوم

ادکلن زنانه لی پارفیوم

نوع رایحه ادکلن زنانه لی پرفیوم از روایح گرم، تند، شیرین است که ترکیب شده از چوب، وانیل و روایح زمین و خاک است. در نت اولیه این ادکلن شاهد بوی برگ گایاک و فلفل خواهید بود که در ترکیب با لیمو و نارنج شما را به یاد ادکلن مارلی شاگیا خواهد انداخت. در نت دوم نیز شاهد رایحه گل  های بهاری یاسمن و نیلوفر خواهید بود که با رایحه بادام تازه ترکیب شده است. نت دوم این ادکلن کمی با محصول برند کارولینا هراا با نام ادکلن زنانه گودگرل شباهت دارد.

بیشتر ادکلن ها در نت پایانی دارای ر.وایح نرم تر و ملایم تر هستند ولی این محصول برجسته لالیک در نت پایانی خود از روایح تندتری استفاده کرده است. در نت سوم کا با رایحه تونکا شروع می شود و به مرور با پاتچولی و چوب صندل ترکیب می شود که روایحی نسبتا تند و تیز تری دارند.

تستر ادکلن زنانه لی پرفیوم 

برند لالیک مانند سایر مدل ها برای ادکلن زنانه لی پارفیوم نیز اقدام به تولید و پخش نمونه تستر نموده است که می توان گفت تا حدودی قیمت این ادکلن نیز نسبت به نسخه پلمپ کمتر و مناسبتر است. البته لازم است دقت داشته باشید که نسخه تستر لی پارفیوم بدون درب و در کارتن سفید رنگ عرضه می گردد . درای درب نمی باشد. البته رایحه و ماندگاری تستر لی پارفیوم نسبت به نسخه پلمپ هیچونه تفاوتی ندارد.

دقت داشته باشید که تستر ادکلن لی پارفیوم دارای بسته بندی پلمپ شده نمی باشد و احتمال این وجود دارد که استفاده شده و یا معیوب باشد. بنابراین توصیه می گردد که از فروشگاه معتبر خریداری گردد. لوکس مارکت صدراعظم این محصول را با ضمانت نامه کتبی سلامت و نو بودن و اصالت عرضه می نماید

لالیک (Lalique)
ادوپرفیوم
100
200
ABO cosmotecs
فرانسه
فرانسه
2005
زنانه
گرم و تلخ
ترنج , فلفل قرمز شیرین , برگبوی غرب هند
گل آفتاب پرست , یاس , بادام
وانیل , دانه تونکا , چوب صندل سفید , نعناع هندی
مردن و لاکچری، قوی، مدیران و قدرتمند
دانشگاه، محل کار، مهمانی، گردش

پخش بوی فوق‌العاده ای داره

ماندگاریش هم عالی نیست ولی خوبه