پرفیوم د مارلی مدل مدل سدبری

( 3700 )

نـــوع رایحه : طبیعت و گل های شیرین

کشور مبدا : فرانسه

مـاندگاری و پخش : بسیار خوب

مناسب شخصیت : فشن و کلاسیک،اصیل

مناسـب امــــاکن : مهمانی،گردش،فضای کارو دانشگاه

  • لوکس مارکت صدراعظم از فروشندگان رسمی دیجیکالا می باشد. درصورت تمایل می توانید ازپنل ما در دیجیکالا تهیه فرمایید.
  • خرید مستقیم از وبسایت سریع تر و بصرفه تر می باشد.
  • این محصول دارای ضمانت نامه کتبی اصالت می باشد.

1,495,000 تومان

ادکلن زنانه سدریی از برند پرفیم د مارلی

نام ادکلن زنانه سدبری یا Sedbury در واقع از نام روستایی در بریتانیا الهام گرفته شده است که به نوعی یک تفرجگاه بسیار لاکچری در اطراف لندن محسوب می گردد. طراح ادکلن سدبری نیز نام ان را از نام این ادکلن الهتام گرفته است. این روستا به دلیل آب و هوای معتدل و گلهای همیشه نمایان بسیار معروف و شناخته شده است. برند پرفیوم د مارلی نیز با این انتخاب دقیق خوب بسیار موفق عمل کرده و دقیقا نوع رایحه این ادکلن را در یک کلمه منتقل می کند. ادکلن سدبری رایحه ای ملایم ترکیب شده از گلهای شیرین و خاک و طبیعت است. سدبری در مقاسیه با مارلی اوجان و یا مارلی شاگیا ماندگاری مناسب تری دارد

ادکلن زنانه سدبری

قیمت ادکلن سدبری

ادکلن سدبری یک ادکلن لاکچری و لوکس به حساب می اید و نسبت به حجم ان قیمت تقریبا بالایی دارد. بسیاری از ادکلن های پرفیوم د مارلی دارای تستر و نمونه های مشابه هستند ولی ادکلن سدبری هیچگونه تستر و نمونه مشابه نمی باشد و کسانی که مایل به خرید این ادکلن هستند نمونه تستر را در دسترس ندارند. ولی باید توجه داشت که قیمت این محصول نسبت به کیفیت آن بسیار خوب و مناسب است.روایح ملایم و شیرین همیشه ماندگاری خوب و مناسبی دارند. عطر سدبری نیز نسبت به سایر برندها دارای ماندگاری و پخش بوی بسیار قوی تری بوده و قوی تر می باشد.

سدبری مناسب چه افرادی است

بیس روایح ادکلن سدبری مبتنی بر چند گل کمیاب و گرانقیمت مثل پامچال و تیوری است که راوایحی بسیار خاص و در عین حال آشنا دارند که کنجکاوی افراد را تحریک می کند. این گلها دارای رایحه ای کلاسیک و اصیل دارند که شما را به یاد افرادی دست نیافتنی خواهند انداخت. افرادی که شخصیتی مدرن و در عین حال افرادی اصیل و خانواده دار هستند و در چهره آنها قدرت و احترام حس می شود مناسب ترین ادکلن برای انها خواهد بود. استشمام این ادکلن به اطرافیان شما حس احترام را تلقین خواهد کرد.

پرفیوم د مارلی (Parfums de Marly)
ادوپرفیوم
75
فرانسه
فرانسه
2015
مردانه
خنک و شیرین
نارنگی، نارنج، اسطوخودوس و مریم‌گلی
گل مریم، یاسمین و زنبق
وانیل، عنبر، گیاه پاتچولی، علف وتیور و صمغ بنزویین
فشن و کلاسیک،اصیل
مهمانی،گردش،فضای کارو دانشگاه

ماندگاری خیلی خوبی داره و پخش بوش هم خوبه
عیب خاصی نداره که بخوام بگم